1978m. Naujųjų Metų žvaigždėtą naktį mano mamytė kėlė šampano taurę, tėtis ruošėsi iššauti tarybinę petardą, tik staiga, fejerverkų ir saliutų vaivorykštėje - danguje išvydo krintančią žvaigždę. Išbėgo į kiemą jos ieškoti, o surado… gimdymo skyriuj... net dvi.

Tėveliai vieną savo žvaigždutė, t.y. mano sesutę pakrikštijo „mandrai“ - Liauda, o mane – lietuviškai: davė trumpą vardą Vaidas, kad mokykloje vaikai nesugalvotų pravardės (pvz., jei būtų ilgas vardas, vaikai šauktų pavymui: ”Vaidotas-palaidotas”)

Jau nuo pat mažų dienų tėveliai pastebėjo,kad jų žvaigždutė įtartina… jos spinduliukai krypsta į meninę pusę, tad nieko nelaukęs, tėtis čiupo už rankutės ir nutempė į savo vadovaujamą ”Jumoro teatriuką”, bet kiek stengesi, jam nepavyko - per 5m. nesusitvarkė su žvaigždutės kunkuliuojančia energija ir jėga, tad pasamdė meno ”aukle” R.Mockutę ir „įtrynė“ porai metų į jos vadovaujamą ”Dramos būrelį”, bet ir čia abiem nusviro rankos. Tada į pagalbą atskubėjo Dailes m-klos direktorius Milukas, bet po 4m. jis nunarino nosį ir… apsiverkė. Paskutinė viltis sutramdyti žvaigždutės meninį kibirkščiavimą - pasisiūlė net patys Šilutės dramos teatro režisieriai M.Plevytė ir S.Paciukas.

1996m. Klaipėdos dramos teatro vyr. Režisierius Povilas Gaidys nusprendė rinkti aktorių kursą KU Menų Fakultete ir dėstyti režisūrą bei aktorinį meistriškumą. Sužinoję visi Šilutės menininkai, kad pasitaikė proga ir šansas atsikratyt nenustygstančios žvaigždutės - iškart iššiuntė ją į platesnius vandenis.

 

    Skaityti toliau
Apie mane  |  Parodijos  |  Oskarui nominuoti  |  Kontaktai
© 2009-2012 Visos teisės saugomos. Sprendimas: adme.lt Turinio valdymo sistema easywebmanager