Kurso meteoritas P.Gaidys mielai priėmė savo globon žvaigzdutės norą pasinerti į gilesnes meno orbitas ir tarsi antras tėvas prižiūrėjo jos kūrybinį kelią. Net po 3m. išleido į Klaipėdos Simono Dacho M-klą išbandyti jėgas dirbant dramos mokytoju. Paskyrė du pagrindinius vaidmenis kursiniuose spektakliuose E.Labiso ”Mizantropas” (1998m) ir Marsan ”Publikai žiūrėti draudžiama” (1999m)

2000m.gruodžio 15d.žvaigždutė atidavė duoklę studijom, o ypač režisūrai. Visų nustebimui grįžo į gimtąjį miestą ir Šilutės dramos teatre su vietiniais teatralais pastatė savo pirmą ir turbūt paskutinį diplominį darbą ”Vyras ir žmona”, pagal italų dramaturgo A.Nikolai kūrinį.

2000m. nerami ir neturinti, kur daugiau išlieti savo meninės energijos, žvaigždutė su bendraminčiais Klaipėdoje įkūrė ”Parodijos teatrą”.

2001m. Galaktikos pažiba P.Gaidys suvokė nenumaldomą žvaigždutės troškimą toliau siekti meno aukštumų ir iš universiteto pasiėmė į savo vadovaujamą Klaipėdos dramos teatrą, kur iki šiol žvaigždutė lavina aktoriaus meistriškumą.

Iki šių dienų žvaigždutė vis neriasi iš kailio ir džiugina žmonių širdis savo meniniais sugebėjimais: dovanoja publikai komiškas ir įvairias roles spektakliuose, įžiebia šypsenas žmonių veiduose su parodijų koncertine programa, veda renginius tiek stadionuose, tiek šeimoje, yra kviečiamas dalyvauti ir vestuvių ”piršliu” ir t.t. ir pan.,o šiaip, kai žmonės švenčia, žvaigždutė „chaltūrina“.

 Grįžti atgal   Skaityti toliau

Apie mane  |  Parodijos  |  Oskarui nominuoti  |  Kontaktai
© 2009-2012 Visos teisės saugomos. Sprendimas: adme.lt Turinio valdymo sistema easywebmanager